مغز ما آدم ها درسته که توانایی های زیادی داره اما بعضی وقت ها حجم اطلاعاتی که در اون ذخیره می کنیم به قدری بالا می ره که واقعا هنگ می کنیم! مثل یک گوشی که وقتی رمش پایینه یا حافظه ش پر می شه باید یه بخشی از اون رو خالی کنیم! به نظرم مغز آدم هم همین شکلیه :/

برای همین وقتی آخر هفته ها ریلکس می کنیم ، باعث می شه ذهن ما خلاق تر بشه و داده هایی که فقط باعث می شن انرژی مون تحلیل بره حذف بشن که خیلی خوبه

همین طور معاشرت با کسانی که باعث می شن به چیزها و اتفاقات خوب فکر کنی خیلی خوب ^_^

مخصوصا وقت هایی که سرکار هستم به شدت کمبود یک همکار پر انرژی رو در کنار خودم احساس می کنم. البته خودم سعی کردم همیشه در جاهایی که کار می کنم مسائل منفی رو کم تر ببینم و بیشتر بخش های مثبت رو برجسته تر کنیم تا محیط کار که خودش به اندازه کافی دردسر داره لذت بخش تر باشه.

اما وقتی بقیه همکاران مجموعه هم، نگرشی شبیه به تو داشته باشند خیلی خوبه چون باعث می شه جو و فرهنگ جایی که توش کار می کنی همه در راستای رسیدن به اهداف شرکت و صد البته لذت بردن از کار باشه.

طبیعتا وقتی از کار لذت ببریم می تونیم انگیزه بیشتری هم برای کار داشته باشیم و بازدهی نیز افزایش پیدا می کنه. اما امان از وقتی که حس کنی انگیزه ای برای کار کردن نداری و محیط کار به جهنم تبدیل بشه! نه تنها از کار کردن لذت نمی بری بلکه روح خودتو هم فرسوده می کنی.

امیدوارم جایی که در آن کار می کنید با افراد مثبت اندیش و پر انرژی کار کنید کسانی که به پیشرفت شما فکر می کنند

سالین سهیل

بی ربط نوشت: جان مادرت بی خیال اشتباهات تایپی شو چون به اندازه کافی وقتی دارم تولید محتوا برای وب سایت های مختلف انجام می دم روی این مورد حساس هستم ولی دلم می خواد وقتهایی که به عنوان استراحت و برای دل خودم می نویسم به اشتباهات تایپی اهمیت ندم.

اشتباهات تایپی مثل اشتباهات لپی می تونه بامژه باشن^_^

تولید محتوا رو چطور شروع کنم؟

شغل تولید محتوا چیست؟

تاثیر محیط کار بر عملکرد کارمندان

کار ,کنیم ,باعث ,رو ,تر ,اشتباهات ,باعث می ,از کار ,کار می ,می شه ,اشتباهات تایپی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر کار روان شناسی ستاره حیدری دلنوشته های زیبا طراحی سایت-فروشگاه اینترنتی-طراحی اپلیکیشن-نرم افزار ارتباط با مشتری اخبار استخدامی سال 1399 ♡آموزش زبان انگلیسی♡ آموزش رایگان بورس فردایی دیگر دانلود اهنگای کمپانی هیس رکورد برج خنک کننده چیست ؟ کسب و کار اینترنتی