پارسال این موقع اصلا نمی دونستم که همچین شغلی هم وجود داره! همه چیز از آذر 97 شروع شد!

شغل تولیدمحتوا برای من خیلی وقت بود شروع شده بود و خودم نمی دونستم! ینی اسمشو نمی دونستم اما انجامش می دادم ^_^

مثلا وقتی برای همکلاسی هام انشا می نوشتم و اونام در عوض برام ساندویچ می خریدنlaugh

بیل گیتس در سال های خیلی دور در وبلاگ خودش نوشته بود محتوا پادشاه است! واقعیت هم همینه

کارهای زیادی رو می شه با محتوا انجام داد.

خلق مطالب جدید و معرفی محصولات مختلف از نظر من جذابیت زیادی داره

قضیه وقتی جذاب می  شه که از دید متفاوتی به موضوع نگاه می کنی و درباره حقیقتی ملموس صحبت می کنیم
این  پست ادامه داره فعلا منتشر می کنم و بعدا بهش اضافه می کنم تا خوب تر بدونین شغل تولید محتوا چی هست ^_^

**راستی در ادامه پست قبل بگم که یک همکار پر انرژی به تیم تولید محتوای شرکت اضافه کردم که خعلی هم خوبه
ولی داشتم کتاب گوگل چگونه کار می کند را گوش می دادم که می گفت نباید با دوستان خود همکار باشید :( حالا چراشو بعدا می گم.

تولید محتوا رو چطور شروع کنم؟

شغل تولید محتوا چیست؟

تاثیر محیط کار بر عملکرد کارمندان

محتوا ,شغل ,هم ,تولید ,دونستم ,^ ,نمی دونستم ,می کنم ,تولید محتوا ,شغل تولید ,می دادم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

از همه چیزو همه جا آموزش کسب و کار اینترنتی درس سلام HelliFull نسیم سبز سر به تو - تعمیر عقاید و روزمرگی های یک کاکتوس خاردار آقای وبلاگ